MESTVINNENDE KING CHARLES 2011

Mestvinnende King Charles 2011
N S Ch NV-08 - 11 Brandy des Vercheres de Montdidier 


1.N S Ch NV-08 - 11 Brandy des Vercheres de Montdidier                 
Eier: Liv og Svein Olsen
Oppdr.: Joseph Bray & Jean-Luc Roguet,
52 poeng/5 utst    


2. N Uch Cwmhaf All That Jazz
Eier: Anne Karin Kostøl
Oppdr.: Rita Loyd
50 poeng /5 utst 

3. N Uch NV- 08- 09 Kisito’s Kisita  
 
Eier: Marit og Ole Reidar Tveit
Oppdr.: Torill Sinkaberg
47 poeng / 5 utst      

 
4. N Uch NV-11  Ryberget’s Royal Toya

Eier: Liv og Svein Olsen
Oppdr.: Liv og Svein Olsen
44 poeng /5 utst

5. Charliking  Royal Joy
Eier: Liv og Svein Olsen
Oppdr.: Liv og Svein Olsen
26poeng /5 uts 


6. N Uch Cavikaans Ofelia Don't Tell Me
Eier: Anne Lise Gullbrandsen
Oppdr.:  Carina Robersson          
20 poeng /4 uts   
   

7. N S F Nord UCH Ryberget’s Royal Silver Star
Eier: Liv og Svein Olsen
Oppdr.: Liv og Svein Olsen
19poeng / 5 utst    
   

8. N UCH NORDJV-06 Angelica De La Rivieroise         
                                                                                                   Eier: Marit Tveit                                                                                                                                               
Oppd r.: Chantal og Eric Dumortier           
16 poeng /4 utst     
      

9. NJV-11Smedjekronans Fadde Af Troy
Eier.: Hanne Gullbrandsen
Oppdr: Gun-Britt Johansson
8 poeng/2 utst
10. My Duchess Angelique

Eier: Ragnfrid Hatlem
Oppdr.: Gun Dammen
8p/3utst            
 

11.Lady Beauty's Black Fairy
Eier: Ragnfrid Hatlem
Oppdr.: Veronika Udd
8p/5 utst

Resultatlisten er satt opp etter NMHK sine regler.

Mestvinnende King Charles Spaniel 2010

Mestvinnende King Charles 2010
N Uch NV-09 Nordv-10 Amantra Jacob Marley

1. N Uch NV-09 Nordv-10 Amantra Jacob Marley
Eier: Aud Schønning og Øystein Holtskog 
Oppdr.: D. Fry & T. Jackson
52poeng/ 5 utst.        

2. N Uch Cwmhaf All That Jazz
Eier: Anne Karin Kostøl
Oppdr.: Rita Loyd
50 poeng /5 utst 

3. N S Ch NV-08 Brandy des Vercheres de Montdidier
Eier: Liv og Svein Olsen,
Oppdr.: Joseph Bray & Jean-Luc Roguet,
50 poeng /5utst

4. N UCH NORDJV-06 Angelica De La Rivieroise
Eier: Marit Tveit
Oppdr.: Chantal og Eric Dumortier          
49 poeng /5 utst              

5. N Uch NV- 08- 09 Kisito’s Kisita
Eier: Marit og Ole Reidar Tveit
Oppdr.: Torill Sinkaberg
48 poeng / 5 utst

6. N S UCH Rosspenn Rhubarb Crumble
Eier: Aud Schønning og Øystein Holtskog
Oppdr.: Smith
47poeng /5 utst

7. N S UCH Amantra Victoriana
Eier: Aud Schønning og Øystein Holtskog
Oppdr.: D. Fry & T. Jackson
46 poeng / 5 utst

8. Kisito’s Tigy
Eier: Britt og Håkon Larsen
Oppdr.: Torill Sinkaberg
36 poeng / 5 utst

9. N S UCH Ryberget’s Royal Silver Star
Eier: Liv og Svein Olsen
Oppdr.: Liv og Svein Olsen
36 poeng / 5 utst

10 Cavikaans Ofelia Don't Tell Me
Eier: Liv og Svein Olsen
Oppdr.: Liv og Svein Olsen
19 poeng /3 uts    


11. N Uch Tote From the House of Tangee
Eier: Britt og Håkon Larsen
Oppdr.: Svein -Tore Dreyer Fredriksen                           
18poeng /2 utst 
  

11. Kisito’s Ask Junior
Eier: Torill Sinkaberg og Petter Skjong
Oppdr.: Torill Sinkaberg
18 poeng / 2 utst

12. Tibama's Royal Rex
Eier: Aud Schønning og Øystein Holtskog
Oppdr.: Aud Schønning og Øystein Holtskog
18 poeng / 3 utst    


13. Ryberget’s Royal Toya
Eier: Liv og Svein Olsen
Oppdr.: Liv og Svein Olsen
16 poeng /3 uts

14. Kisito’s Mico
Eier: Torill Sinkaberg og Petter Skjong
Oppdr.: Torill Sinkaberg
12 poeng / 2 utst
 
                                                                                      
15. N Uch Birk From the House of Tangee
Eier: Torje  Kanstad
Oppdr.: Torje Kanstad
8 poeng /1 utst 

16. Lady Beauty's Black Fairy
Eier: Ragnfrid Hatlem
Oppdr.: Veronika Udd
7p/1utst

17. N UCH Makenna The Prettiest Star
Eier: Hanne og Anne Lise Gulbrandsen
Oppdr.: Lotta Bergström
4p/2 utst